O kapele

Historičtí kořenové

Začátky hudebního tělesa se datují do roku 2016 kdy jsme vznikli z jedné hospodské hranice a od té doby neomylně směřujeme k prknům která znamenají všechno možné.

Hrajeme autorské písně inspirované vším co nás kde napadne.

Původně jsme sice byli kytarové trio (asi dvě zkoušky) ale znajíce faktu, že basa tvrdí muziku byl Staník přemluven aby uchopil onen nástroj a jal se vyluzovat zvuky libě hluboké.

Motto kapely: Bavit sebe a kolem sebe!

Personální výkvět kapely

Michal „Mahal“ Koždoň

12cti 9ti strunná kytara, foukací harmoniky, Maršál „Rudé oko“ AS50tka

Mahal je drsný kovboj s duší malého chlapce a tělem supermana. Neustále nosí klobouk a plášť oleják neboť mu někde řekli dobří jazykové, že mu sluší. Pochází z Havířovských pamp a je nehynoucím fanouškem ruského folku. Hovoří plynně anglicky, rusky a tamilsky.

Miluje Radegast, uzené a vejce Benedikt

Nejčastější otázka: „Kde máte slánku?“

Stanislav „Staník“ Münster

5ti strunné baskytary – rudý Ibanez a „dřevěný“ Scheckter, dunivý Fender Rumble 200

Staník je superman s tělem drsného kovboje. V kapele zastává nejdůležitější místo kulturního atašé, koncertního vyjednavače a přítele všech zvukařů. Protože byl v minulém životě řidič kamionu na Route66 smutně kouká na každý kamion který při cestách na koncerty míjíme.

Jeho oblíbený nápoj je pivo a birrel.

Nejčastější otázka: „Můžu si sednout za volant?“

Vít „Sykoj“ Sykáček

Normálně strunná kytara Furch, sem tam harmonika či kazoo, Maršál AS0tka
A pochopitelně kytarové pedály: brzda, plyn atd.

Během nudy v Koroně se začal učit na pětistrunné banjo Čapek a i když stále trvá na původním tvrzení že je to jenom „buben co chtěl bejt kytarou“ prosazuje jej do písní stále častěji,

Zastávajíce nevděčnou roli kapelníka netěší se Sykoj v tělese přílišné oblibě. Ani je ho pozice zavilého vegetariána jež jí pouze ovesné vločky a tofu s cibulí mu nepřidá. Přesto však s osudem bojuje dál.

Jeho oblíbený nápoj je kefír – ovšem pouze jako long drink.

Nejčastější otázka: „Cože ty si nepamatuješ akordy?“